Wydawnictwo PETRUS na Targach Wydawców Katolickich (23-26 kwietnia 2020)

Serdecznie zapraszamy Państwa na Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w Warszawie, tradycyjnie już na Zamku Królewskim w Arkadach Kubickiego. Serdecznie zapraszamy do stoiska Wydawnictwa PETRUS. Bogata oferta, całoroczna produkcja wydawnicza (96 tytułów), a także bestsellery wydawnicze czekają na Państwa i są do Państwa dyspozycji :).

Szczególnym dniem jest sobota (25 kwietnia 2020 roku w godz. 10.00-17.00)). Na ten dzień zaprosiliśmy autorów, których tytuły cieszą się szczególnym Państwa uznaniem, autorów, których chcielibyście poznać i niejednokrotnie o tym piszecie w korespondecji czy mówicie w rozmowach telefonicznych. Oczywiście wszystkich naszych znakomitych Autorów nie jesteśmy w stanie zaprosić, ale udało nam się poprosić kilku o obecność przy stoisku, a wśród nich
ks. Czesława Bosak, ks. Marka Starowieyskiego, Roberta M. Rynkowskiego, ks. Stefana Misińca ks. Krzysztofa Bardskiego, Małgorzatę Piotrkowską - Dańkowską, Michała Wojciechowskiego czy Luizę Borkowską - Ziółkowską. Serdecznie zapraszamy w piątek 24 kwietnia i w sobotę 25 kwietnia 2020. Nasi Autorzy są do Państwa dyspozycji. Można z nimi porozmawiać o książkach, twórczości..., zdobyć autograf...., spotkać i poznać ich lepiej. Serdecznie zapraszamy w dniach od 23 do 26 kwietnia w godz. 10.00-18.00. Jesteśmy dla Państwa!