Jubileusz Wydawnictwa PETRUS

13 maja w piątek (2011 roku), odbyły się uroczystości jubileuszowe z okazji 3 rocznicy powstania Wydawnictwa PETRUS.

--------------------------------------------------
oto, co powiedzieli na uroczystości lub napisali na tę okoliczność współpracownicy i czytelnicy książek Wydawnictwa PETRUS:

* Życzę pięknej wiosny 2011 - słońca i uśmiechu nawet w pochmurne dni! (Anna Dymna).

* PETRUS - czyli skała, niech będzie wymiarem fundamentalnym Wydawnictwa i zapowiedzią jego trwałości w trzecią rocznicę istnienia (abp Henryk Hoser, Ordynariusz diecezji Warszawa - Praga).

* Podziwiam rozmach i życzę pomyślnego rozwoju na przyszłość. Dużo słońca w sercu Dyrekcji oraz współpracowników (Krzysztof Ołdakowski SJ, dyrektor programów katolickich TVP).

* (...). Życzę powodzenia i owocnej pracy (ks. prof. Marek Starowieyski, historyk, patrolog).

* Podziwiam rozwój Wydawnictwa i życzę, aby nie zabrakło dobrych pomysłów na przyszłość (bp Ryszard Karpiński, Warszawa).

* W trzecią rocznicę powstania Wydawnictwo kwitnie. Jestem spokojny o jego owoce (Leszek Wojtasik, prawnik).

* Wydawnictu PETRUS życzę wielu wspaniałych dokonań edytorskich - jak dotąd - oczekiwanych przez czytelników, podziwianych za stronę edytorską - wysmakowaną, piękną; książek mądrych, dobrze służących ludziom otwartym, poszukującym (Stanisław Dziedzic, dyrektor Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Krakowie).

* W trzylecie Wydawnictwa PETRUS - czas to krótki, ale wypełniony działalnością twórczą i pożyteczną dla wszystkich, zarówno tych, którzy oddają się badaniom filozoficznym, jak i tych, którzy się karmią owocami ich pracy. Z życzeniami dalszych na tej drodze osiągnięć (prof. Tadeusz Ślipko SJ, etyk).

* "Bogu dziękujcie, Ducha nie gaście". Wszystkiego najlepszego dla Wydawnictwa PETRUS, na trzecie urodziny (ks. Tadeusz Kukułka, Prefekt Bazyliki NSPJ w Krakowie)

* PETRUS - pomagaj wypływać na głębie prawdy Bożej rodzinie wydawniczej i Czytelnikom. Na dalsze - lecie Wydawnictwa z serca błogosławię (bp Jan Zając, Kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach)

* Z okazji trzeciej rocznicy działalności Wydawnictwa PETRUS obejmuję modlitwą wdzięczności i błogosławieństwem. Oddaję wszystkie owoce Wydawnictwa opiece Matki Bożej i wstawiennictwu błog. Jana Pawła II (bp Jan Szkodoń, Kraków)

* Z najlepszymi życzeniami z okazji 10% trzydziestolecia Wydawnictwa PETRUS (ks. prof. Jan Kracik, historyk)

* w 3cią rocznice powstania Wydawnictwa z najlepszymi życzeniami (ks. prof. Andrzej Żądło)

* Z okazji rocznicy trzylecia Wydawnictwa PETRUS oraz otrzymania głównej nagrody "Hyacintus Silesianus 2011" za książkę ks. Marka Starowieyskiego Tradycje Biblijne, autor książek wydawanych kompetentnie przez Wydawnictwo PETRUS i jego dyrektora naczelnego dr. Pawła Piotrowskiego, mojego przyjaciela... (prof. Edward Polański)

* Wydawnictwu PETRUS błogosławię i dziekuję! (abp Damian Zimoń, Metropolita Katowicki)

* Z życzeniami dalszych sukcesów wydawniczych (ks. prof. Wincenty Myszor)

* Z podziwem śledzę Wydawnictwo PETRUS. Panu Dyrektorowi - także Petrusowi Piotrowskiemu życzę dalszych pomysłów i sukcesów wydawniczych (ks. Władysław Gasidło, Proboszcz Parafii św. Anny w Krakowie)

* Wszystko rozpoczęło się od Słowa. Słowo buduje, umacnia i rozwija. Niech sianie dobrego słowa przez Wydawnictwo PETRUS wydaje blogosławione owoce (ks. Roman Szpakowski Prezes Stowarzyszenia Wydawców Katolickich)

* Milo było poznać zasłużonego trzylatka :) s. Małgorzata Borkowska

* Cieszę sie spotkaniem na targach w Stolicy. Życzę owocności i Nowej Ewangelizacji. o. Leon Knabit OSB

* Serdeczności dla Wydawnictwa PETRUS. Przypłynę do Was "Białym latawcem" :) Jan Wojdak "Wawele"

* "Każdy człowiek to artysta; Jego dzieło, to życie". PETRUS to piękne dzieło. Życzymy dużo dobra od ludzi, powodzenia i owocnej pracy! Dziękujemy za wspaniałe przeżycia i wrażliwość Pracowników! Teresa i Robert Bator z dziećmi: Martą, Anią i Michałem

* Pozdrawiam i bardzo cieszę się, że mogę z Wami współpracować. Życzę dużo pięknej pracy. Krzysztof Globisz

* Książka to skarb na pokolenia. Gratuluję Wydawnictwu PETRUS i życzę przezwyciężenia wszystkich kryzysów. ks. prof. Edward Staniek